Elektroosmóza | Cena za elektrofyzikální vysoušení vlhkosti zdiva technologií DryPol

Přepěťová ochrana zajistí Vaši investici do přístroje DryPol®

AKCE - DÁREK PRO VÁS - PŘEPĚŤOVÁ OCHRANA


Dárek - PŘEPĚŤOVÁ OCHRANA - Kvalitní přepěťová ochrana zabezpečí Váš systém DryPol® proti škodlivým výkyvům napětí v distribuční energetické síti, nebo proti zásahům vyšší moci jako je např. úder blesku do Vašeho elektrického vedení.
Přepěťová ochrana zajistí Vaši investici do přístroje DryPol® a bude mít kladný účinek na případnou pojistnou událost.

Elektroosmóza Petr Novotný - Ceník pro rok 2014

Elektrofyzikální vysoušení vlhkosti zdiva systémem DryPol® je mnohonásobně lacinější oproti klasickým metodám podřezání či chemické injektáže zdiva

Jeden přístroj DryPol® vysuší elektroosmózou vzlínající vlhkost zdiva z komerčních, soukromých či historických objektů vystavěných z jakéhokoliv stavebního materiálu. Na jeden obytný dům střední velikosti postačí jeden přístroj DryPol® pro ekologické vysušení vzlínající vlhkosti zdiva bez stavebních zásahů na hodnoty stavebních norem nejdéle do tří let bezchybné funkce přístroje. S technologií DryPol® pro elektrofyzikální vysoušení vlhkosti zdiva získáváte suchý a hydroizolovaný dům pro Vás a několik následujících generací. Ekologická technologie vysoušení vlhkého zdiva DryPol® Vaší původně vlhké stavbě díky následné ekologické hydroizolaci zajistí, že se vlhkost zdiva znovu ve Vašem domě neobjeví po dobu minimálně třiceti let, a tak Vaši nemovitost výrazně zhodnotí. Dopřejte si hydroizolovaný a suchý dům bez vlhkosti, plísní a bakterií !   Objednat vysoušení vlhkosti zdiva elektroosmózou »